Një hotel në zemër të gjithçkaje.

Hotel Sirius gjendet në qendër të Prishtinës. Është një nga hotelet më të mira në Kosovë, i cili ofron komoditet dhe siguri për të gjithë mysafirët. Pjesa më e madhe e monumenteve të njohura të Prishtinës, si “Qeveria e Kosovës”, sheshi “Nënë Tereza”, “Muzeu i Kosovës”, monumenti “New Born”, “Teatri Kombëtar i Kosovës”, “Statuja e Skënderbeut” munden me u vizitu në këmbë brenda pak minutave.
Sherbim i shkelqyer.
Ejani në Hotel SIRIUS dhe binduni për kualitetin dhe shërbimin superior qe ju ofron ky Hotel. Ne posedojmë 52 dhoma dhe 8 salla të konferencave me kapacitet për të gjitha llojet e eventeve, trajnimeve, ngjarje mediale, takime pune, seminare, koktej etj. Janë këto vetë m disa nga atributet tona që na bëjnë lider ne industrinë e konferencave.
Play Button
Shtrata ortopedike
Dhomat janë të dizajnuara me kujdes të veçantë në mënyrë që ju të ndiheni sa më komod përderisa qëndroni në qendër të Prishtinës.
Ushqim
Ushqimi i mrekullueshëm, i shoqëruar me shërbim profesional në ambient relaksues me pamje madhështore nga zemra e qytetit të Prishtinës.
Kafe
Lobby Bar, i gërshetuar në mes klasikës dhe modernës,me një ambient shumë të ngrohtë, është vendi ideal përta shijuar kafenë më të mirë në qendër të Prishtinës.
Fitnes
Mos e humbisni rutinën tuaj të fitnesit gjatë qëndrimit në Hotel. Duke qenë i pajisur me të gjitha elementet përcjellëse salla e Fitnesit jua mundëson këtë.

Në hera gjithëçka rrotullohet rreth jush, prandaj hera e parë në hera Nuk do të jetë hera e fundit

Në Hera Restaurant gjithçka ka të bëjë me ju, prandaj jemi të bindur se hera e parë në restaurant Hera nuk do të jetë e fundit. Çdo eksperiencë në restaurant Hera do të jetë e veçantë ashtu siç është edhe shërbimi ynë me lokacion në qendër të qytetit dhe me menynë tonë të begat. Hera gjendet në katin e tetë të Hotel Sirius, duke dhuruar një pamje mahnitëse të Prishtinës. Hera ju ofron meny të pasur me specialitete bashkëkohore të përgatitura me përpikmëri nga kuzhinierët tanë.

Clients reviews

Michael Antal
Hotel i bukur me gjithçka që nevojitet. Shërbimi ishte i nivelit të lartë! Më lejuan të ngarkoja taksinë në dhomën time dhe t'i paguaja shoferit në euro, të cilat nuk mund t'i ndërroja përpara se të mbërrija. Ata gjithashtu lehtësuan testet PCR për udhëtimin tonë të udhëtimit në shtete. Mëngjesi ishte gjithashtu i mirë.
João Gonçalves
Të gjithë janë miqësorë dhe mikpritës. Kërkoi të më parkonte makinën për shkak të kushteve të vështira të rrugës në lagje. Makina ishte e parkuar dhe kontrolli im u përshpejtua. Hotel i shkëlqyer.
Mladen
Akomodim i shkëlqyer, dhoma të mëdha dhe shumë komode, staf profesional, ushqim i mirë. Rekomandimi im për të gjithë.
Strashimir
Staf shumë miqësor dhe i dobishëm, dhoma të këndshme dhe të pastra, mëngjes i shkëlqyer, çmime të përballueshme. Si gjithmonë, provat e këtij objekti janë të cilësisë më të lartë. Unë do ta rekomandoja atë për këdo që viziton Prishtinën 👍🏻
Bojan
Lokacioni më i mirë në Prishtinë! Të kesh mëngjes ose vakt të mrekullueshëm në restorantin në çati me një pamje të mrekullueshme, ishte e mahnitshme. Mund ta rekomandojë atë si për biznesin ashtu edhe për udhëtarët turistikë. Staf shumë miqësor. Garazh i shkëlqyeshëm i përshtatshëm për ata që udhëtojnë me makinë.
Ivica
Vendndodhja është perfekte, në qendër të qytetit, pranë rrugës për shëtitje. Hoteli ka bar të shkëlqyer në çati. Forma e pamjes atje është e mahnitshme. Mëngjesi ishte tradicional dhe i shijshëm. Stafi dhe pritja miqësore dhe gjithmonë me buzëqeshje.
sq
× How can I help you?