SINGLE

1 Adults
Room 38m²
Bed Type 1 single bed

Relaksohuni në shtratin komod për një gjumë cilësor. Të mobiluara me elegancë dhomat janë të pajisura me gjithçka që ju nevojitet duke përfshi TV me gamë të gjerë programesh, internet të shpejtë dhe falas, kasafortë, mini bar, toalet modern dhe tavolinë pune.

All the double rooms are complete with marble bathroom equipped with complimentary Hotel Sirius products. The room service menu and incomparable service will make your stay exemplary.

Në banjën tuaj private:

✓  Toilet
✓  Bath or shower
✓ 
Tharese flokesh

Pamje:

✓  Landmark view

 

Objektet e dhomës:

✓ Përgatitëse për çaj/kafe

✓ Minibar

✓ Kondicioner

✓ Kasafortë

✓ Private entrance

✓ Pajisje hekurosje

✓ Dhomat e ndërlidhura në dispozicion

✓ Ngrohje

✓ Me tapet

✓ Frigorifer

✓ Kazan elektrik

✓ Divan

✓ Tavolinë

✓ Zonë ndenjëse

✓ TV

✓ Telefon

✓ Kanalet satelitore

✓ TV me ekran të sheshtë

✓ Kanalet kabllore

✓ Shërbimi i zgjimit

Shërbimet e Dhomave
Kondicioner
TV me ekran të sheshtë
Parkim falas
WiFi falas
Landmark view
Minibar
Banjo private
Rregullat e hotelit
  • - Ndalohet duhani
Filloni të rezervoni
88 per night
Adults
Children

Dhomat më të mira
88 per night
98 per night
Best Offers
Italian Restaraunt
from $39
sq
× How can I help you?