SINGLE DELUXE

1 Adults
Room 40m²
Bed Type 1 single bed

Dhomat janë të dizajnuara me kujdes të veçantë në mënyrë që ju të ndiheni sa më komod përderisa qëndroni në qendër të Prishtinës. Mobiljet dhe dekori në dhomat tona krijojnë një ambient modern dhe mikpritës ndërsa secila prej 52 dhomave dhe apartamenteve ju ofrojnë një akomodim superior që ju bëjnë të ndiheni si në shtëpi.

Në banjën tuaj private:

✓ Tualet
✓ Banjë ose dush
Tharese flokesh

Pamje:

✓ Landmark view

 

Objektet e dhomës:

✓ Përgatitëse për çaj/kafe

✓ Minibar

✓ Kondicioner

✓ Kasafortë

✓ Private entrance

✓ Pajisje hekurosje

✓ Dhomat e ndërlidhura në dispozicion

✓ Ngrohje

✓ Me tapet

✓ Frigorifer

✓ Kazan elektrik

✓ Divan

✓ Tavolinë

✓ Zonë ndenjëse

✓ TV

✓ Telefon

✓ Kanalet satelitore

✓ TV me ekran të sheshtë

✓ Kanalet kabllore

✓ Shërbimi i zgjimit

Shërbimet e Dhomave
Kondicioner
TV me ekran të sheshtë
Parkim falas
WiFi falas
Landmark view
Minibar
Banjo private
Rregullat e hotelit
  • - Ndalohet duhani
Filloni të rezervoni
98 per night
Adults
Children

Dhomat më të mira
88 per night
98 per night
Best Offers
Italian Restaraunt
from $39
sq
× How can I help you?